11.11.2019
Prodajni savetnik za Volkswagen vozila

Autocentar Petrović d.o.o., ovlašćeni diler za Volkswagen program, otvara konkurs radi proširenja prodajnog tima. Prodajni savetnik je jedno od najvažnijih mesta u našoj kompaniji. Njegova glavna obaveza je prodaja vozila novim i već postojećim klijentima.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u dinamičnom timu, sa mogućnošću profesionalnog usavršavanja po evropskim standardima, molimo Vas da nam pošaljete CV na office@vw-petrovic.co.rs

Biće kontaktirani kandidati koju uđu u uži krug. Rok za prijavu je 15.12.2019.

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na poslovima prodaje
  • Iskustvo u terenskom radu i akviziciji
  • Obrazovanje srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Siguran nastup prilikom telefonskog kontakta sa klijentima
  • MS Office paket
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač

Ključna zaduženja:

  • Ostvaruje lične i timske ciljeve u prodaji
  • Zaključuje prodaju automobila uz korišćenje savetodavnog pristupa prema klijentu
  • Razvija, održava i unapređuje znanja o automobilima iz ponude kompanije i o njihovoj konkurenciji
  • Razvija i održava poslovni odnos sa klijentom u skladu sa politikom kompanije i standardom proizvođača automobila
  • Prisustvuje sastancima i podnosi izveštaje direktoru prodaje
  • Učestvuje u treninzima i obukama

Nudimo Vam:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju
  • Mogućnost da svoje ideje i kreativna prodajna rešenja predložite nadređenima
  • Dalje profesionalno usavršavanje i razvoj
AC Petrović d.o.o.
15000 Šabac
Obilazni put br.34
Telefon: +381 15 319 210