AC Petrović Karijera

Uvek tražimo motivisane i kvalifikovane radnike. Započnite svoju karijeru u AC Petrović i postanite deo našeg tima.

  1. Poslovi
  2. Prodajni savetnik za Volkswagen vozila
11.11.2019
Prodajni savetnik za Volkswagen vozila

Autocentar Petrović d.o.o., ovlašćeni diler za Volkswagen program, otvara konkurs radi proširenja prodajnog tima. Prodajni savetnik je jedno od najvažnijih mesta u našoj kompaniji. Njegova glavna obaveza je prodaja vozila novim i već postojećim klijentima.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u dinamičnom timu, sa mogućnošću profesionalnog usavršavanja po evropskim standardima, molimo Vas da nam pošaljete CV na [email protected]

Biće kontaktirani kandidati koju uđu u uži krug. Rok za prijavu je 15.12.2019.

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na poslovima prodaje
  • Iskustvo u terenskom radu i akviziciji
  • Obrazovanje srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Siguran nastup prilikom telefonskog kontakta sa klijentima
  • MS Office paket
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač

Ključna zaduženja:

  • Ostvaruje lične i timske ciljeve u prodaji
  • Zaključuje prodaju automobila uz korišćenje savetodavnog pristupa prema klijentu
  • Razvija, održava i unapređuje znanja o automobilima iz ponude kompanije i o njihovoj konkurenciji
  • Razvija i održava poslovni odnos sa klijentom u skladu sa politikom kompanije i standardom proizvođača automobila
  • Prisustvuje sastancima i podnosi izveštaje direktoru prodaje
  • Učestvuje u treninzima i obukama

Nudimo Vam:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju
  • Mogućnost da svoje ideje i kreativna prodajna rešenja predložite nadređenima
  • Dalje profesionalno usavršavanje i razvoj
AC Petrović
15000 Šabac
Obilazni put br.34
Telefon: +381 15 319 210